Yükleniyor
26 Feb 2019

821

1028

58

Paykwik Nedir

Paykwik Nedir? dediğimizde onu online alışverişler ile bir bütün olarak düşünmeliyiz. Online alışveriş artık günümüzün gerçeği haline geldi. Bu tarz alışverişlerde, özellikle ödemelerde, kullanıcıların dikkat ettikleri en önemli durumun ise tamamen güvenlik üzerine kurulduğunu söyleyebiliriz.

Güvenli online alışveriş artık en çok aranan özellik oldu ve buna göre de Paykwik gibi ön ödemeli sanal kart şeklindeki ödeme yöntemleri bu nokta popülerlik kazanmış oldu.

Paykwik Sanal Kart dediğimizde karşımıza önceden tanımlı, mesela 100 € değerinde, 16 haneli sanal kart kodu çıkmaktadır. Bu sanal kart bizlere hiçbir kimlik bilgisi olmadan, hiçbir dolandırılma riski olmadan, örneğin 100 € değerinde alışveriş imkânı sağlamaktadır.

Kimlik bilgisi paylaşımı olmadan, yalnızca harcamak istediğimiz tutarda bir Paykwik Sanal Kart tüm alışverişlerimizi güvenli hale getirmektedir.

Paykwik Güvenli Alışveriş noktasında bize kesinlikle kolaylık sağlıyor. Özellikle Türkiye içinde Paykwik, müşterilerinin kimlik bilgilerini açık etmeden onlara güvenli alışveriş keyfini yaşatmaya öncülük ettiğini söyleyebiliriz.

Bu noktada güvenlik açısından Paykwik Sanal Kartları’nın tüm müşterilerine en güvenilir online alışveriş sağladığını kesin bir şekilde anlayabiliriz.